Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kezdtem el hirtelen...

Miért kezdtem el hirtelen hízni miközben semmit nem változtattam az életmódomon?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, nyár elejéig 64-65 kg voltam (167 cm) már évek óta, mostanra pedig kb 68-69 vagyok. Nem aggódom halálra magam miatta, de furcsállom és kicsit zavar, mert évek óta nem változtattam az étkezési és mozgási szokásaimon, és eddig ugyanannyi maradtam mindig. Igaz eléggé ülő életmódot folytatok és nem fordítok nagy energiát a táplálkozásra, de ez eddig is így volt és tényleg nem változtattam semmit, nem értem miért hízok most mégis.

2018. aug. 22. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinnéd, hogy milyen könnyű a kajálással megcsúszni. Elég csak napi 3-400 kalóriával többet enni, és kész a baj. 300 kalória az semmi, kb. két túró rudi, vagy egy fél liter üdítő. Úgy érzed, hogy nem változtattál, de valójában igen, mert ettől híztál.
2018. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet h elkezdett lelassulni az anyagcseréd. És ami eddig nem okozott gondot az most bizony alattomosan felpakolja rád a kilókat
2018. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!