Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdtem rendszeresen futni,...

Elkezdtem rendszeresen futni, és bár változtattam az étrendemen, nagyon keveset eszem. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az első étkezésem délben van, reggel egyszerűen nem bírok enni. Délben eszem valamit, aztán délután 4-5 körül elmegyek futni, 8 körül még vacsorázom, és ennyi, de a gond az, hogy mivel ezt egyetem mellett (ráadásul ZH időszak mellett csinálom), így hajnali 1-2-ig is fent maradok, amikor is megint nagyon megéhezem, de már nem ehetek, mert akkor semmi értelme a futásnak.


21 éves vagyok (fiú), 170/73 vagyok, 3-4kg-ot szeretnék csak leadni, egy kicsit sikerült a combomra és a hátsómra híznom (meg egy kicsit a hasamra is szerintem), korábban aktívan atletizáltam, csak néhány éve abbahagytam, és megtette a hatását sajnos. Most megint nekiláttam, hogy ne hízzak el nagyon, de nem igazán tudom, az étkezéssel mit csináljak. Napi 2 étkezés, mindkétszer kevés adag, eléggé kikészít.


2015. máj. 8. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne sanyargasd magad. Egyél napi 5x keveset, lehetőleg sok zöldséggel és minél kevesebb szénhidráttal, abból is a lassan lebomlókat válaszd. Nasinak lehet gyümölcssaláta. Húsból ehetsz szinte bármennyit.

A legjobb az lenne, ha este 6 után már nem ennél semmit, és az éjszakai éhezés helyett aludnál. Inkább kelj fel reggel korán tanulni, kipihenten amúgy is jobban fog az ember agya.

Sok sikert!

2015. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem bírsz enni reggel, ne egyél, de akkor be kell pótolnod később. Éjjel is jobb, mint koplalni, de én inkább vacsorára ennék többet. Vagy akár ebéd, uzsonna, vacsora, ha nem megy egyszerre sok. Ehetsz később is vacsorát, ha az jólesik. A fő, hogy ne koplalj! A kevés étkezés önmagában nem gond.
2015. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!