Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mandulaműtét után normális...

Mandulaműtét után normális hogy kifolyik az orromon amit iszok?

Figyelt kérdés

Sajnos bármit ha iszok és normális fejtartásban teszem, egyszerűen a pohár folyadék fele az orromon keresztül távozik.

Akit műtöttek szintén TOROK mandulával, azokhoz szól a kérdésem hogy Nektek is volt ezzel gond? És ha igen, elmúlt magától vagy milyen orvoslás létezik rá?



2018. aug. 23. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom normálisnak számít-e, de nekem is ugyanez volt a helyzet. Ki kellett tapasztalnom milyen pozícióban tudok rendesen inni, amikor nem jön vissza a folyadék nagy része. Nálam ez ilyen félig fekvő helyzetben volt. De még ígyis voltak azért bajok.

Elmúlik majd magától, az orvosok nem foglalkoznak vele, jelentősen kb. 1.5-2 hónap után javult nekem, de még a műtét után 3-4 hónappal is előfordult, hogy néha visszajött valamennyi.

Bár nekem sajnos nem volt egyszerű menet, nagyon sok volt a lepedék, emiatt az egy hetes kontroll alkalmával vissza is kerültem a kórházba, több, mint két hétre. Meg a lázam is állandó volt, 1.5-2 hétig.

Ma már szerencsére semmi maradandó dolog nincs belőle, azóta nem is volt megfázáson kívül betegségem.

Kitartást, el fog múlni tutira, aztán már csak jobb lesz. :)

28 F (2015-ben volt a műtétem)

2018. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!