Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem kívanom már úgy az...

Miért nem kívanom már úgy az édességet mint régebben?

Figyelt kérdés
Eddig egésznap tudtam volna enni édességet de mostanában nemkivánom már, megeszek táblacsokiból egy kockát aztán már elég is volt mert egyszrűen nemkell,miért van ez így??
2018. szept. 8. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de örülj neki. A túl sok cukor hosszú távon nagyon káros.

Lehet, hogy olyan szerencsés vagy, hogy még nem rontottad el teljesen a szervezeted "jelzőrendszerét", ezért nem kívánod az édességet most.

Ha igazán jót akarsz magadnak, akkor azt az egy-két kockát is ne tejcsokiból edd, hanem étcsokiból vagy paleósból.

2018. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változtattál az étrendeden? Az sokat tud befolyásolni. Vagy csak egyszerűen megváltoztál. Nekem is volt tomboló csokis korszakom, de ma már inkább csak megszokásból, élvezetből, praktikus okokból csokizom. Igaz, nálam életmódváltás is volt, ami megszüntette az elementáris édességvágyat.


A tömény étcsoki speciális, nagyon sokunknak elég egy kevés is belőle.

2018. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!