Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok? 2 hete kb....

Miért hízok? 2 hete kb. elkezdtem tornázni, akkor 52 kilogramm voltam, most már 53,5 vagyok. Régebben tobb kenyeret, édességet is ettem és akkor meg 50 kg voltam és nem híztam.

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért hízol?


Mert a szervezeted öregedik, nem figyelsz rá hogy megőrizd a fiatalságodat és gyengülsz. Több kenyeret és édességet ettél -> rá is játszottál szépen erre, majdnem mindenki ezt teszi amúgy.


Tornától több glikogént köthetnek meg az izmaid, aminek tömege van. Menzesz körül is nagyobb lehet a testtömeg víztartalom miatt. De lehet hogy simán hízol, mert még mindig sok szénhidrátot eszel, vagy tejtermékeket, vagy pajzsmirigy betegséged alakul ki éppen. Sok dolog lehet, de erről a mérleg keveset mond mert a testtömeg sokat változik, mondhatni állandóan.

2013. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Másfél kiló nem sokat mond, lehet víz is, ki nem ürült salak. Viszont sokan a sportolással többet esznek mint előtte, tehát akár hízhattál is.
2013. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a tornától izmosodtál.
2013. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem híztál, hanem erősödtél. Az izom többet nyom, mint a zsír.
2013. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!