Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondják, hogy egy nap...

Miért mondják, hogy egy nap egyszer szükséges a meleg étel?

Figyelt kérdés
Én például olyan helyen dolgozom,hogy ezt nem tudom megtenni.Akkor idővel beteg leszek vagy kikészül a gyomrom?Maximum por levest tudnék a mikróban megmelegíteni arra van időm.25 /l Kereskedelmi dolgozó
2010. jún. 23. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség.. Az a lényeg hogy minden nap bevidd a megfelelő mennyiségű fehérjét, szénhidrátot satöbbit, vitaminokat.. Hogy ezt most melegételből vagy akármi másból az tökmindegy. Én jó ha egy héten 1szer eszem olyan igazi melegételt (zacsilevest leszámítva) és lám semmi bajom.
2010. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férjem és az én munkahelyemen is csak mikro van, éppen ezért este főzök, másnap visszük magunkkal dobozban. Nem tart tovább megmelegíteni, mint a "porlevest".
2010. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A porlevessel csak rontanál a dolgon, rendkívül egészségtelen. Ha viszel magaddal egy salátát egy szelet hússal, az teljesen megfelelő.

Viszont nem lehet szendvicsen élni, akármit mond a munkáltató. Nem fog kárpótolni sem a cukorbetegségért, sem az elhízásért. Mindenkinek jár az ebédidő. (Lásd Munka Törvénykönyve)

2010. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!