Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyáltalán nincs étvágyam...

Egyáltalán nincs étvágyam pedig rendszeresen sportolok és mindig kimerült vagyol. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
8 éve kézilabdázom 17 éves vagyok. 1 éve kb elkezdodott az étvágytalanságom. Heti 6 edzésem van állandóan kimerült vagyok. Van higy 1 napig nincs étvágyam és nem eszek semmit, mert úgy érzem ha egy falatot is lenyomnék a torkomon azonnal kijönne. Mitol lehet ez?
2018. okt. 4. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kimerültség okozza az ételundort. Hagyd abba a kézilabdát legalább egy időre, aludd ki magad, és az étvágyad is vissza fog térni, ha nem mozogsz ennyit.

Amúgy a sportolás étvágycsökkentő! Én sem kívántam annyi kaját, mint most, amíg rendszeresen futottam. Igaz, én csak heti 3-4X egy órát.

2018. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig kimerülten edzel, azzal nagyon rosszat teszel a szervezetednek! Ezt sürgősen hagyd abba. Sportolni csak kipihenten, megfelelő kajálás mellett szabad.
2018. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Híztál ennek ellenére? Ha nem, szedjél béres cseppet.
2018. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem híztam. Inkább csak fogytam. 167cm magas vagyok és 50kg.
2018. okt. 4. 21:44
 5/5 anonim válasza:
Esetleg mellékvese kimerülés. Stresszelsz? Iszol kávét? Ha igen nézess egy kortizolt. Valami 1500ft. Alszol rendesen? Mennyi a pulzusod? Fázol? Egy adrenal glandural nevezetű kapszulát szedik a mellékvesére sokan amerikában, mert nagyon gyakori probléma.
2018. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!