Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges visszatérni a...

Lehetséges visszatérni a normális étrendre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 napban extra stresszes voltam. Összejött egy jópár dolog. Egyszer csak azon kaptam magamat, hogy a pénteki reggelim is még a konyha asztalon van, és tulajdonképpen így csütörtök este óta nem ettem egy falatot sem.

Természetesen nem szeretnék se fogyókúrázni, se semmi extra, csak így alakult.

Most viszont, hogy úgy döntöttem ha idegesség ha nem enni már pedig kell, mit tehetnék? Egy egyszerű joghurt felétől már minden bajom lett, és ha csak az ételre gondolok elkap a hányinger.

Hogy lehetne visszatérni a normális kerékvágásba?



#evés #újra enni
2018. okt. 7. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyel. Hiába nem vagy éhes és mondjuk ránézel délbe az órára és meg nem ettel,egyel . Csak ne túl sokat

Én is olyan vagyok hogyha idegeskedek napokig nem eszek . Utána erőltetem pár nap és visszaszokik a szervezetem ahhoz hogy egyek rendesen

2018. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a joghurtban van/volt valami olyan, amit nem bírt a gyomrod. Akár édesítőszer, akár valami gyümölcs ízesítés.

Én inkább 1 db. főtt tojással, vagy 1-2 db. háztartási keksszel, vagy 2x sülttel, hasonló, pár falat töményebb kajával kezdeném. Esetleg 1-2 falat szárazabb kenyér, kifli lenne, amit bekapnék. És a gyomor majd szól, amikor úgy érzi, hogy kér még.

2018. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Próbálj keresni olyan ételt, ami neked most jólesik. Már írtak szimpatikus ötleteket, mindenesetre próbálkozni kell, hiszen evés nélkül fokozod a stresszes időszak problémáit, enni kell.

Én pont nem joghurttal próbálkoznék, amit nem feltétlenül könnyű lenyomni, de legalább nincs benne szinte semmi, csak víz. Gondolom, könnyebb keveset enned most, akkor az legyen tele fehérjével s ha az működik neked, nem árt, ha tömény, így kalóriát is jobban ad, mint valami vizes lightos cucc.

2018. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!