Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak meg könnyen?

Hogy hízzak meg könnyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék meghízni. Milyen időközönként egyek? Egyem tele magam, vagy csak egyek addig, ameddig nem kell erőltetni? Mondjatok pár kaját, amibe sok kalória van. Adhattok tippeket is, hogy nektek mi vált be. 172 cm 55 kg fiú

2018. szept. 1. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gondjaid vannak, valószínűleg nem tudsz kö9nnyen hízni. Nekem mindig is volt súlyfeleslegem, de én se tudok évi sok kilót felszedni, egyszerűen így működöm, extrém lassan megy a hízás brutális túlevés mellett is, évi 1-2 kiló a max., ami feljön. Van, akinek egyáltalán nem megy a zsírban hízás, annak a tömegelést szoktam ajánlani, mert az izomnak jönnie kell, ha a kalóriabevitel, edzés, pihenés megfelelő.


Sok kalória sok tömény ételben van, főleg a zsírosakban. Nekem kalóriadúsnak az olajos mag, tojássárgája, tömény zsír számít, a tömény cukrok már csak közepesek, de én a zsírdús, tömény ételeket fogyásra használom, mert jól laktatnak... Ha sikerül sokat enned belőlük, akkor persze hízáshoz is jók, de van, akinek kontraproduktív az erőteljes használatuk.

A töményebb szénhidrátok is jók lehetnek azért, főleg, ha nem nagyon laktatnak. De ezt ki kell tapasztalni. Milyen étellel tudsz eleget enni, milyen elosztásban... Van, aki sok kisebb étkezéssel inkább fogy, mások úgy jóval többet tudnak bevinni. Sőt, van, akinek nagyon rossz ritkán vagy gyakran enni, mert nem olyan típus. Ki kell tapasztalnod, hogyan jó neked, erre nincs fix recept.

A mozgás is... Van, akinek csökkenti az étvágyát, éhségét némi mozgás, más nagyon éhes lesz tőle (gondolom, sok mozgástól kb. mindenki éhes lesz, de általában nehéz ellensúlyozni evéssel az igazán komoly kalóriaégetést).

2018. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akinek hizasi tippekre van szüksége irjon nyugodtan
2018. szept. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!