Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mért adnak egyes mai fiatal...

Mért adnak egyes mai fiatal anyukák csomó mini fánkot az 1-3 év közötti gyermeküknek ebédre?

Figyelt kérdés

Nem csodálkozóm, hogy a mai gyermekek fogak már 1-3 éves kor között szuvasodva van. Régen a 80-90 években az akkori fiatal szülők soha nem engedték meg a gyermekiknek, hogy ebédre fő étel helyett édességgel lakjanak jól útközben haza felé menetelkor. Hanem inkább szendvicset vettek a gyermeküknek, és ha azt meg ették a gyermekek aztán ehették meg az édességet.



Onnan sejtem, hogy a 2-2,5 év körüli gyermek nem evett főt ételt ebéd idő alatt, hogy az anyuka mondta neki: jól laksz vele az ebédkor kicsim és nyújtotta felé a mini fánkkal tele zacskót. Ezt mind a Héven láttam.



2018. okt. 12. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"a kóla ... egy pohárban minimum 4teéskanálnyi cukor lehet.."


Feltalálták a cukormenteset is.

2018. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
azért olvasd el milyen is az a cukormentes kóla..:D
2018. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért, milyen? Nem tudom elolvasni, mert sose veszek. Van benne cukor?
2018. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2018. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!