Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vannak ezek, amióta...

Miért vannak ezek, amióta vegetáriánus vagyok? És hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Eszek hüvelyeseket, olajos magvakat, zöldségeket, gyümölcsöket, szóját, lenmagot, rízst, tésztát, krumplit, édességeket, tejtermékeket, tojást. De többet kell ennem amióta vegetáriánus vagyok, akkor nem ettem ennyit, amikor még húst ettem. Ez miért van? Normális ez? Tervezem a céklát és a mézet is beiktatni az étrendembe. Fizikai fáradtság is rámtör néha. Mitől lehet? Valami vitaminhiány? Két hete hagytam el a húst körülbelül, de már azelőtt sem ettem gyakran húst, csak néha. Vasat milyen ételekkel lehet még bevinni a szervezetbe a céklán kívül? Mert lehet, hogy a vashiány okozza a fáradtságot. Köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 17. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
2 hét alatt nem jelentkezik ilyesmi akkor sem ha rosszul összeállított az étrnded, itt valami más egészségügyi vagy lelki gond lesz. Pl sok sztressz, kevés pihenés stb.
2017. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Tisztán csak placebó. Azt hiszed, hogy ezzel jár a vegaság, úgyhogy elkezded magad így érezni.
2017. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 órát alszok, ritkán nyolcat, és keveset pihenek :S
2017. jún. 17. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek kevés a 7, én pl. 8-9 óra alvással érzem jól magam, a férjem 6-al is boldogan elvan én olyankor zombi vagyok...
2017. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok többet aludni.
2017. jún. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!