Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van ez? Miért ment el...

Miért van ez? Miért ment el az étvágyam és hogyan hízzak?

Figyelt kérdés
Szóval nem rég 47-48 kg voltam és aztán egy idő után elkezdett az étvágyam nagyon elmenni és semmit nem kívántam alig ettem vagyishat ez még most is így van nem tudom mi az oka hiába szeretnék többet enni egyszerűen mindentől hányingerem van még a pizzatol és a hamburgertol is pedig imádom ezeket és pár nap alatt lefogytam 45-46 kg-rá. Segítsetek vagy ha veletek is volt ilyen mit csináltatok hogy sikerüljön visszahizni?

2018. okt. 16. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Menny el azért orvoshoz ezzel.Mert nem természetes amit átélsz.Lehet lelki okai is vannak de azt sem tudni inkább kérdezz rá az orvosodnál.
2018. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lelki okok, alacsony cukorszint, mozgáshiány, savprobléma is lehet. Ezek ha nem állnak fent, akkor Peritol gyógyszert írass fel magadnak. Ettől meg jön az étvágyad. Napi felet kell bevenni este.
2018. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és az normális hogy simán kibírnám napi egy szendviccsel ennyire nem kívánom az ételt? Mert lelki oka biztos nincs mert nagyon jól érzem magam most minden pozitív körülöttem, persze ezen a problémán kívül
2018. okt. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!