Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok nagyobb a többiek...

Miért vagyok nagyobb a többieknél?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy látszatra nagyobb vagyok pár barátnőmnél, meg osztálytársamnál, pedig a súlyom kisebb és kevesebbet is eszem. Illetve ha normálisan eszem, elkezd felfelé menni a súlyom és csak koplalással tudom levinni. Félek hogyha sokáig normálisan fogok enni, a súlyom egyre feljebb és feljebb megy majd. Barátnőim többet esznek mint én de vékonyak. Ez csak testalkat? Vagy más probléma?

2018. okt. 18. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
izmosabbak, te meg zsírba hízol, ahelyett, hogy az izmaidba töltenéd a glükózt, neked zsírba rakodik.
2018. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha hízol, akkor nem eszel normálisan. Aki normálisan eszik, nem hízik.
2018. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Edzek is mellé, zsír rajtuk is van (rajtam is van, nem azt mondom hogy nincs). De napi 1200 kcal-al hogy a fenébe lehet hízni? Koplalás után vagyok, azért?
2018. okt. 18. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi 1200 kalóriával hízni csak akkor tudsz, ha egy max. 25 kilós gyerek vagy. Ezt nem tartom valószínűnek. Inkább arra gondolok, hogy rosszul számolod a kalóriát, vagy 3-4 nap után nézed a testtömegváltozást.
2018. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Mert nem csak a kalória számít, hanem a makrók és az ételek tápanyagtartalma is. A barátnőid nem ugyanazokat az ételeket eszik, mint te, más a bélflórájuk, jobban működik az anyagcseréjük.
2018. okt. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy gond van a pjazsmirigyeddel
2018. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!