Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sokat eszek a mekiben...

Ha sokat eszek a mekiben akkor kövérebb leszek?

Figyelt kérdés

Csak 40 kg vagyok és mindenképp hízni szeretnék. Reggel mindig ott eszek 1 hónapja már.

18/L


2018. okt. 20. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy reggelitől naponta nem.
2018. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát egészségtelen és hizlal az biztos. Én 3 hónapig ettem ott minden nap 20kg gyorsan fel is jött ram ... tesom ugyanúgy ette velem ő 6kg hízott. Ugyan annyit ugyan úgy evett mint én, úgy h függ ez mástól is . De nem ajánlom a mekis hizokurat. Pár kilót szerettem volna felszedni én is , 1 év volt mire lejött a +15kg
2018. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Volt egy dokumentum film 2000 után pár évvel Supersize me címmel. Nézd meg.


Itt a cím. [link]

2018. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia, ez attól is függ hogy milyen típús vagy, ha gyors az anyagcseréd akkkor ehetsz bármit is, nem fogsz hízni.30 felett eleve lelassul az ember anyagcseréje, ezért hízumk 30 felett többen. nem kell konkretan a mekiben enni, nem kimondottan a "mekis kaja hízlal" hanem eleve szenhidrát..a reggeli menütől nem hiszem h hízni fogsz..vagy fent van már a kcal tablazatuk is, de akkor még napközben is tömnöd kell magad, de mondom ha gyors az alapanyagcseréd hiába.esetleg még ha eléred a 30 éves kort akkor van esély, mert akkor lassul.
2018. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

2-es

De ahhoz mekkora ész kell már, hogy valaki mondjuk 5 kilót akar hízni, de aztán egészen +20 kilóig észre sem veszi, hogy már rég túlteljesítette a célt ?

2018. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó

Nem tudtam pontosan hogy az az 5kg elég lesz e vagy sem, vagy lehet 7kg vagy csak 3kg kellene hízni hogy a bordám ne legyen kint. Sajnos nem ment ránézésre se hasrautesre ezért gondoltam hogy körülbelül 5kg . Miután ettem hónapokig és hiába mert nem hiztam tőle, majd hirtelen feljött. Utána már igényli a szervezet hogyha hozzászokik ahhoz hogy többet és többször eszik . Így lehet elhizni ha eddig nem tudtad volna .

Ha neked olyan a szervezeted hogy hirtelen elkezdesz falni aztán ha megvan a kívánt súly rögtön letudod csökkenteni a mennyiséget, akkor neked nagyon jó:) egyébként a méretem ugyanúgy S méret volt , és a közeli ismeroseim/kollégáim mivel láttak minden nap nem tűnik fel ha hetente felszökik pár kg . Sőt neked se tűnik fel ha nézel mindennap tükörbe , és ugyanúgy S méretet vásárolsz magadra !

Nyilván szűkösebb az eddigi ruha,de a nadrágra sincs rairva hogy 3kg miatt feszül vagy 8kg miatt. És mivel ez folyamatosan volt teli nyári őszi ruhák cserélődtek. Remélem kielégítő volt a válaszom!

2018. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem.

Kizárt dolog, hogy +5 kg felett ne kelljen más méretű ruha sok mindenből, ahogy az is, hogy az ember egyszer csak arra ébred, hogy +20.

2018. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod:))
2018. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja.
2018. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tök mindegy hol eszel, csak többet egyél
2018. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!