Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igazi tökmag ízű tökmagolajat...

Igazi tökmag ízű tökmagolajat hol vegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

2018. okt. 20. 22:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Véletlenül lemaradtak a részletek. :D Szóval:


Kb. 1 éve volt szerencsém életemben először Szlovéniában (közel a magyar határhoz) tökmagolajat kóstolni. Adtak mellé kis kenyérdarabokat mártogatni. Isteni finom volt, most is érzem a számban a tökmag ízét! Ez egy kis családi gazdaság volt amúgy, ahol előállították.


Most láttam, hogy a Pennyben van akcióban, így gondoltam, hogy rászánom a pénzt, mert emlékszem nagyon finom volt, amit kóstoltam.


Viszont ahogy ebbe a Pennysbe beletunkoltam a kenyeret, vártam azt az isteni érzést, de semmi. :( Persze finom volt ez is, kellemes, de leginkább olyan ízetlen. Nem tudom miért nem érzem azt az átütő tökmag aromát rajta. :( Azért is vagyok szomorú, mert ez elég jó árban volt így akcióban (2500 helyett 1500 egy fél liter), de ennél többet nem tudok kiadni érte.


Van valakinek valami jó ötlete, hol kaphatnék nem túl drágán igazán isteni ízűt?


Egyáltalán miért nem érzem ezen az ízt, amikor erre is rá can írva, higy 100% szűz és szűretlen?

2018. okt. 20. 22:53
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagykanizsai bolhapiacon szokott árulni egy szlovén bácsi. Na az isteni finom. Én tőle szoktam venni literes kiszerelésben. Ha nem tudsz jönni erre felé, akkor talán opció lehet valamilyen kézműves vásár, piac esetleg vagy valami biobolt. Csak hát ugye az ár nem mindegy.
2018. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is csak akcióvan tudtam megvenni. Az ország keleti részében élek, nem sűrűm járok arra, de köszi a tippet!
2018. okt. 21. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyi, ha gondolod a nov 4. vasárnapi bolhapiacra lemegyek, veszek Neked egy üveggel és elpostázom. De úgy kicsit húzós lenne árban. :(

Ezért mondom azt, hogy próbáld meg piacokon.

2018. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy, köszönöm szépen a felajánlást! :) Az a baj tényleg, hogy az úgy sok lenne, amúgyse olcsó :D, viszont jobban nézelődök majd errefelé hasonló vásárokban, hátha. Köszi még 1x! :)
2018. okt. 21. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Aldi.Szlovén.2500- fél liter!Szerintem jó íze van!
2018. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!