Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tökmagolajról vélemények?

Tökmagolajról vélemények?

Figyelt kérdés

Rengeteg jót olvastam róla, arra gondoltam, elkezdeném enni, úgy ahogy olvastam, kenyérre kenve, vagy pirítóson. Ha nem is minden nap de heti 2-3 alkalommal.

Van valakinek tapasztalata jótékony hatásairól? Milyen íze van?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. júl. 14. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Agyi működèsben segìt. A prosztatànak is jò.

Èn nagyon szeretem salihoz is olivàval vegyìteni, vagy kis sòval bulàtàhoz, kölesgolyòhoz màrtogatni.

Fèl èvente veszek kb egy 2decis adagot. Amikor volt kapcsolatom termelővel litert vettem fèl èvente a 2decis àràèrt.

sima tökmagot is szeretem. Vizsgadiőszakban sokat dob a stressz kezelèsben ès a tanulàsnàl. Tèlen jò a/d-vitamin forràs.

2016. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Piritòsra is fincsi :)
2016. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ti minden nap esztek? Van értelme elkezdeni, vagy ez is egy felkapott valami a táplálkozás terén?
2016. júl. 14. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tőle különösebben semmit észlelni, de mértékkel fogyasztva egészséges, és nem utolsó sorban nagyon finom. Szerintem a legfinomabb az olajok közt, de főként omega-6-ot tartalmaz, tehát nem érdemes csupán erre alapozni a zsírbevitelt, kell mellé omega-3 is, pl. lenmagolaj, ami viszont sajnos nem olyan finom.
2016. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!