Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem merek az iskolában...

Miért nem merek az iskolában enni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez, de nem nagyon merek enni az iskolában. Rosszul érzem magamat ha valaki nézi ahogy eszek. Nem vagyok menzás, otthonról viszem a szendvicset.

2018. okt. 24. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Otthon szeretek enni semmi baj nincs csak a suliban van ez.
2018. okt. 24. 14:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen félsz a kritikáktól, hogy nem fogadnak el olyannak amilyen vagy, pl mert nem tudsz kultúráltan étkezni.


Én se szeretem ha azt nézik, hogyan eszek, rohadtul tud idegesíteni.

2018. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szociális fóbia egyik tünte:

[link]

Idővel javulhat magától is, ha nagyon rosszabbodik, akkor érdemes szakember segítségét kérni. Amikor én nagyon mélyponton voltam a családom körében sem nagyon tudtam enni, 178 cm-mel 53 kiló voltam.

Megpróbálhatod magadnak javítani a helyzetet, mindennap fokozatosan megpróbálsz egy kicsit enni az osztályban. Ha nagyon nem megy, próbálj meg a szünetben egy csendes kiss zugot keresni, ahol egyedül lehetsz és nyugodtan ehetsz. Beszélhetnél a szüleiddel erről, ha elég nyitottak, ha nem értik meg, akkor egy baráttal is megbeszélheted.

2018. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, hogy inkább az aurádba másznak az evés közben / régebben kritikát kaptál az életmódodra? Én pl az irodában kell, hogy egyek, mert utálom, ha mások jelen vannak, zajonganak, csatlakoznak hozzám, kritizálják az ételem, néznek.
2018. okt. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!