Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 162 cm,50kg-val lehetek...

162 cm,50kg-val lehetek kövér? Egyik barátnőm 58-nak tippelt. Szerintetek érdemes lenne fogynom?

Figyelt kérdés
A fenekem és a combom nagyobb a kelleténél egy kicsit, a felsőtestem viszont elég vékonyka, nem tudom miért tűnök ilyen nehéznek.. Sportolok amúgy, táncolok. Mennyit fogyjak?
2018. okt. 28. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
"Egyik barátnőm 58-nak tippelt" Igy 58 evesen szerintem pont jo vagy ahogy vagy. :)
2018. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semennyit. teljesen normálisak az arányaid. valószínűleg csak izmosabb vagy azon a területen
2018. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sovány vagy. Ezen nincs mit ragozni. Ha még fogysz, anorexiás leszel, v. ugy nézel ki.
2018. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, ennyivel nem lehetsz kövér, ha megvan mindkét karod... Az, hogy ki mit tippel, az mégis mit számít? Sőt, az se, hogy mennyi vagy, ha jól nézel ki s nem vagy zsíros.

A fenék és a comb normális embereknél sosem soványka, fontos, nagy izmok vannak itt s fenéken, csípőn jelentősebb mennyiségű zsír is, főleg nőknél, ez így jó.

2018. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sűrgősen keress fel egy pszichológust
2018. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz kövér, főleg ha a felső tested úgymond soványka, az alsótesti részed alkati dolog és gondolom izmosabb a sporttól és a tánctól.
2018. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ThisIsNotHuman válasza:
Pont jó, nem sovány , nem kövér. Hülye aki azt írja ez sovány és pszichológus kell. Mivel én már megjártam ezt az utat. hihetsz nekem. Tökéletes. Csak feltett egy kérdést hogy biztos nem kövér-e , nem kell ide pszichológus :)
2018. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kövér biztos hogy nem vagy.

Mint ahogy sok helyen leírtam, a combod azért nagyobb valszeg, mert az izom főként, és alapból is a csont is ott vastagabb.

58kgval sem lennél kövér, sem 68cal, úgyhogy nyugi jó vagy így.

Azért ilyen magassághoz akkor lennél kövér, ha kb73kg vagy.

2018. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!