Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miket érdemes a konditeremben...

Miket érdemes a konditeremben csinálni, ha fogyni szeretnek?

Figyelt kérdés
10 kg-ot szeretnek fogyni heti kétszer van idom konditerembe jarni, futason kívül mit érdemes csinlani, ha sulyokkal edzek nem fogok ugy jarni, hogy eros leszek de továbbra is kover? 17L

2017. jan. 2. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fogyás leginkább attól függ mit és mennyit eszel mellé. A súlyzós edzéstől elsősorban erősödni fogsz, ez fontos az egészséges élethez, de ha túl sokat eszel, persze lehetsz erős és kövér egyszerre.

Én a legsoványabb akkor voltam, amikor rendszeresen futottam(6x egy héten és minimális nassolás volt csak), ill. amikor fizikai munkát végeztem és nem volt kajaszünet, de mióta súlyokkal edzek sokkal jobban érzem magam, és sokkal ritkábban vagyok beteg is. Eléggé elhanyagoltam magam(9-10 év punnyadás) mielőtt elkezdtem a súlyzós edzést(kettlebell), és a 2 év alatt a súlyomból semmit nem vesztettem, de egyre izmosabb vagyok, viszont nem is diétázom, a fogyás nekem nem volt annyira fontos. A 20 kilós feleslegből, most van mondjuk 10, 10 kiló zsírból izom lett, de mindenki azt mondja jól nézek ki, a nők azt szokták mondani pont jó így.

Persze a nőideál más, de ez is változik, nem kell nektek se túlzásba vinni a fogyózást. Fontosabb, hogy egészséges legyél és jól érezd magad, mint hogy szétdrogozott photoshop cimlapokhoz hasonlíts.

2017. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább az étkezőasztal melletti tevékenységed számít... Persze a mozgás is besegít, hisz kalóriát éget, de az étkezésed dönti el, fogysz-e, izmosodsz-e vagy mi van.
2017. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a helyes étkezés. Emellett a helyedben kétszer csinálnék teljes testes súlyzós edzést (ezt kb. 1 óra alatt letudod) és utána 20 perc intervall futás, biciklizés vagy elliptikus tréner. A súlyoktól ne félj, ha több az izmod, gyorsabb lesz az anyagcseréd, ezáltal a fogyás üteme is!
2017. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!