Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik sok zöldséget, gyümölcsöt...

Akik sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztotok, ti mennyi vizet isztok még a nap folyamán?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
1,5 - 2 litert.
2018. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van hogy 3 liter is lemegy.
2018. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyi zöldséget?
2018. nov. 3. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Változó, hogy mennyi zöldséget, gyümölcsöt eszem, de esetenként egészen sokat.

Nem tudom, mennyit iszom, nincs bennem számláló, de gondolom, 1-4 liter körül. Sok tényezőtől függ, én pedig nagyon szomjas fajta vagyok. Csak mert mondjuk 2-3 liter víz jön gyümölcsből s egy zöldségételből, még sokat kell innom mellé.


A párom sokkal több vizet visz be étellel, főleg főtt gabonásabb napjain (sok zöldség és gyümölcs máskor is van, de a gabona pluszban nagyon megdobja), ő néha csak fél liter vizet iszik, máskor viszont 2 litert csak a délelőtt folyamán... Ha valaki nyáron sokat fut, az jár ilyen hatásokkal.

2018. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyi jólesik, és ez nem több liter.
2018. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy a francba gyűlik össze 2-3 liter víz 1 nap alatt elfogyasztott gyümölcsből meg zöldségből ? Mennyit eszel belőlük átlagosan egy nap?
2019. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!