Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek lehet negatív...

Szerintetek lehet negatív hatása a tea fogyasztásnak ( fekete tea)?

Figyelt kérdés

Napi 2-3 csésze filteres teát iszok(a Sir Morton fajtát ha ismeritek)

Tényleg olyan mintha kávéznák?



2018. nov. 10. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért, a kávéval baj van? Egyébként nem hinném hogy olyan erős hatású, ha nem kávézok, ledönthetek több bögre teát is, nem ugyanaz. Annyira viszont van erős, hogy lefekvés előtt 1-2 órával nem a legjobb ötlet.
2018. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy érzékeny, kétlem. Én sokat teázom, kávézom, este különösen, nekem ez így OK. Nem tudok róla, hogy bármelyikkel különösebb gond lenne, nyilván akire hat a bennük lévő koffein, az elalvás előtt a neki zavaró időben már ne igya... Illetve ha engem stimulálna a kávé, az zavarna, mert beavatkozik a természetes működésembe (amire olykor persze szükség lehet, de napi szinten kávéval indítózni nekem nem szimpatikus), de rám nem hat, csak az ízéért, melegéért iszom.
2018. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!