Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan savlekötő, ami...

Van olyan savlekötő, ami éhség miatti gyomorgörcsre jó?

Figyelt kérdés
Állandóan fáj a gyomrom, csak akkor nem, ha tele van a hasam.
2018. nov. 18. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A Renee rágótabletta jó, de ez így nem normális. Eszel rendszeresen? Nem kéne megvárni, hogy annyira megéhezz, hogy már fájjon a gyomrod!
2018. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ninncs tele, már fáj. Ha teleeszem magam, 2-3 óráig nyugtom van, aztán már marcangol az éhség. Már egy csomót híztam emiatt. (édességet nem eszem!)
2018. nov. 19. 02:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana orvoshoz menni, bár az gyomortükrözéssel (kardnyeléssel) jár, de csak tudni kéne, mért van ilyen szintű savtermelésed, és orvos által felírt gyógyszert kéne rá szedni illetve dietetikustól étrendi tanácsokat kapni.
2018. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam tükrözésen kétszer. Az elsőn majd' kiokádtam a belem, és nem találtak semmit. Egy év múlva az Endomedixben megcsinálták altatásban. Eredmény: idült gyomorhártyagyulladás, felmaródásokkal. Azóta szedek protonpumpagátlót, de az sem használ. Igaz, már nem fetrengek görcsöktől, mert tudom, hogy nem szabad enni tésztát, édességet és savanyúságot.
2018. nov. 19. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor vissza kell menni az orvoshoz vagy egy másik orvoshoz, hogy adjon valami mást, nem pedig beletörődni a megváltoztathatatlanba.
2018. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!