Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Glutenerzekeny vagyok és...

Glutenerzekeny vagyok és glutén ettem, lehet utólag ebből valami bajom? Mennyi idő alatt megy ki a szervezetemből?

Figyelt kérdés

Gluténérzékeny vagyok kiskorom óta mindig diétáztam betartottam, volt már, hogy akaratomon kívül ettem olyant, de mindig kihánytam, rosszul voltam nagyon durván.

Tegnap is ez történt olyant ettem de nem hánytam ki egy kicsit hányingerem volt. Utólag ebből mi bajom lehet? És mennyi idő után megy mi teljesen?


2018. dec. 8. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rögtön nem lett tőle bajod (hasmenés,puffadas, hanyas) mostmar nem is lesz
2018. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van: vagy lesz egy kis hasmenésed, vagy már nem vagy rá (annyira) érzékeny, és nem lesz semmi bajod.
2018. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!