Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok olyan diétás étrend...

Tudtok olyan diétás étrend összeállító appot, webes felületet vagy bármit, ami figyelembe veszi, hogy mit nem fogyaszt az adott ember?

Figyelt kérdés
Diétás étrendet szeretnék magamnak, a háziorvos nem segít. November 17 óta vagyok diétán, fogytam is de szeretnék változatosabb étrendet nem csak salátát salátával. Legfőbb probléma,hogy sok fő diéta elemet nem eszek meg, mint a hal és a tojás. Nem is fogom megenni, mert nem olyan áron akarok lefogyni, hogy rosszul legyek attól, amit muszáj megennem. Szóval ha tudtok valamit/valakit, aki a személyes igényekre is tekintettel van a menü összeállításánál kérlek írjátok le nekem.
2018. dec. 31. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit te keresel az nem egy app, - tudtommal nincs is ilyen - hanem egy táplálkozási szakértő, tanácsadó. Ha ilyet keresel akkor tudok ajánlani egyet, nekem is ő segített. Írj rám privátban és megadom az elérhetőségét.
2019. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!