Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik egészséges életmódot...

Akik egészséges életmódot követnek, illetve akik fogytak a helyes étrendel, leírnátok miket esztek? Nézegettem neten de lazacra meg hasonló drága ételekre sajnos nem tusok kiadni

Figyelt kérdés
Illetve eljártok kondizni, vagy otthon is megfelelő edzeni?
2019. jan. 3. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudok *
2019. jan. 3. 16:26
 2/5 anonim ***** válasza:

- cukros szénsavas üdítőket elhagytam, napi 2l folyadékbevitelre figyelek

- kenyeret,péksütit stb.. minimalizáltam. Ha eszem, akkor csak teljeskiörlésűt,vagy magvasat.. reggelinél az arányokra figyelek, kevesebb kenyér,több felvágott,még több zöldség.

- gyümölcsöt is sokat eszek. bármikor amikor jól esik. (reggelesteéjszaka mindegy..) eper,málna,áfonya,cseresznye,meggy,alma,körte illetve minden más ami megterem az udvaron xd narancs napi 1 minimum :D

- zabkása reggelire 1000+1 variáció van rá, de csak saját készítésű nem a bolti zacskós..

- olajos magvak (pl zabkása tetejére, délután nasi)

- csirkemell, hal rengeteg zöldséggel neten rengeteg receptet lehet találni :)

- rizst még nem tudtam kiirtani, de már sokszor eszem helyette bulgurt..

- minimális csoki(ma már rosszul vagyok az édességektől)


Kalória számolás mellett ezzel az étrenddel 10kg-t fogytam 82-ről 72re. Nem sportoltam, ülő munka mellett...most megálltam, megszokta a szervezetem, szóval mostmár kell a sport. Youtube-on keress rá Tamás Vivire, személyiedző, szokott felrakni edzős videókat szerintem tökjók :)

2019. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi ezer hála :D 😊😊😊
2019. jan. 4. 06:53
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2-es válasz elég jó alap, bár ehetsz nyugodtan másfajta húsokat és tojást is. Nem kell lazac, sokan esznek pl. tonhalkonzervet (saját lében).

Az én étrendem: tojás, kemény sajt, húsok, máj és más belsőségek, heti 1x hal, minden étkezésre egy adag zöldség, egy kis gyümölcs v. pár szem aszalt gyümölcs, gyógyteák, kávé. Néha eszek pár kanál rizst, más gabonát nem.

Nem eszek cukrot, tejtermékeket (kivéve sajt), étolajat (kivéve minimális majonéz), krumplit ritkán és keveset. A csokit nagyon szeretem, napi 1 kocka 70-85%-os étcsokit szoktam enni.

15 kilót fogytam, akkor még nem tornáztam, gyerekekkel voltam otthon.

2019. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm neked is!

Belehuzok:D

Én is imádom a csokit😍

Meg a sutit 😏

2019. jan. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!