Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány napig bírna ki egy ember...

Hány napig bírna ki egy ember étel nélkül? Mikor lenne rosszul, ájulna el?

Figyelt kérdés

Nem. Nem akarom ki próbálni :)) szoval nem kell ,,lebeszélni" , hanem reális választ akarok :))


Mint pl gondolom ha szénszavas vizet isszik akkor többet nem?


2019. jan. 7. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van vize, akkor átlagos testtömeggel egy hónapig kibírja legalább. Ha nincs víz, akkor legfeljebb három nap. Ha szilárd ételt nem ehet, de ihat mindenféle tápanyagdús italt, akkor nem abba fog belehalni, bár hiányozni fog neki a pogácsa és a túrós csusza.
2019. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.és pl egy 158cm 43kg személy? (Vizzel)
2019. jan. 7. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyere próbáljuk ki :'D Fogyni akarok so lehet egyszer kipróbálom megint :) Amúgy úgy tudom 7 nap(?) lehet keverem a vízzel egyébként.. Ahogy én emlékszek víz nélkül kb 3 nap kaja nélkül 1 hét durván.
2019. jan. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a 43 kilós személy anorexiás, és akármit állít, mégiscsak ki akarja próbálni. Ne tegye, nem olyan jó a kórházban infúziókkal!
2019. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!