Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan gyűtsek akaraterő a...

Hogyan gyűtsek akaraterő a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Már többször Neki álltam a fogyókúrának de 1 hétnél tovább sosem bírom, mert meglágyulok és csomó mindent eszek... Nincs elég akaraterőm.....hogyan gyűjtsek?

2019. jan. 7. 19:49
 1/3 anonim válasza:
78%
Gondolj arra, hogy ez az élet célod. Nézz tobb kepeked vekony/sportos lanyokrol. Erdeklodj az egeszseges eletmod irant. Mozogj tobbet, szamold ki hogy egy nap mennyi a kaloria szuksegleted es azt csokkentsd olyan 300kaloriaval. Tervezd el elozo este hogymasnap miket fogsz enni.
2019. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne koplalj, annak semmi értelme és ha nagyon kiéhezel, persze, hogy mindent össze fogsz enni. Hagyd el a haszontalan nasikat, üdítőket, kerüld a magas glikémiás indexű ételeket, normális, egészséges ételekből egyél annyit, amennyi mellett nem éhezel. Ha igazán hatékony akarsz lenni, vezesd az étkezéseidet egy kalóriaszámlálós oldalon, és mozogj is mellé.
2019. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne diétázz hanem válts életmódot! Ez nagyon fontos. Reggelire egyél gyümölcsöket, teljes kiőrléső müzlit, zabkását, annyira finoman el lehet már ezeket készíteni egészségesen. Én pl reggelire mindig finom palacsintát eszem. 1 db tojás, egy banán, hozzáadott cukor mentes zabkása keverék vagy sima zab, és egy kevés tej vagy növényi tej illetve én még rakok bele steviát is, mert szeretem az édes dolgokat. Sokáig eltelít és egészséges. Ebédre köles, bulgur, párolt, pirított zöldségekkel, sok-sok fűszerrel, én imádok bátran fűszerezni, salátával, pirított, pácolt csirkemellel vagy pulykahússal. Rengeteg étel van már amit el lehet készíteni egészségesen, és nem kell koplalni, ahhoz hogy lefogyj. Napközben eszegess magvakat ha ehetnéket van, vagy egy natúr joghurt mézzel sem árhat ha édeset ennél. Ha csipszre vágysz készíts magadnak otthon valódi krumpliból vagy édesburgonyából, süsd meg jó ropogósra egy kevés olajjal a sütőben. Használj kókuszolajat sima napraforgóolaj helyett. Heti 1x iktass be egy csalónapot amikor bűntudat nélkül azt eszel amit akarsz így meglesz a balansz is, és majd boldogan térsz vissza a következő nap az egészséges ételekhez. 1 hónapot szabj ki magadnak ez nagyon fontos, hidd el nem fogod megbánni, csak 1 hónapig bírd ki, aztán pedig meglátod, hogyan érzed magad. Kezdj el nagyokat sétálni, akér egy barátnővel vagy baráttal és beszéljétek ki közben az élet nagy dolgait ahelyett, hogy a cukrászdában kávéznátok. Próbálj meg heti 3x csinálni valami mozgást, nem kell fárasztónak lennie, lehet eze egy 1 órás séta, vagy rengetek youtube vidót találasz ami kezdőknek van kitalálva. Én mindig otthon tornázom és a FitnessBlender youtube csatorna videóit hazsnálom hozzá, van rengeteg programjuk is 4000-6000 forintért 2-4-8 hétre, hidd el meg fogod csinálni ha tudod, hoyg fizettél érte, bár ehhez angolul is kell tudni. Magyarul is van ilyen, az a gyerünkanyukám program, viszont az drágább ahogy én neztem. Találd meg azt az edzést ami neked tetszik. Én pl utálok ugrabugrálni ezért a pilatest nagyon megszerettem. Kíméletes mégis hatásos. Akár edzöterembe is eljáthatsz ha az téged jobban motivál vagy csoportos órákra. Vegyél magadnak új edzőruhákat. Én olyankor mindig jobb kedvvel edzek, ha felhúzhatok egy új, csini edzőruhát amiben jól érzem magam. Csak próbáld ki, ne határozd el magad, és meglátod nem fogod megbánni. Néha kell a csalónap és a pihenőnap is, ne érezd rosszul magad ha megeszel néha-néha egy gyorskaját vagy bármi ilyesmit. Ez a saját egészséged miatt kell, hogy történjen, a jobb életért. Illetve a sport egy szuper szresszlevezetés is, ez sem mellékes, én annak használom! Sok sikert, remélem segíthettem :)
2020. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!