Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezési problémákkal küszködö...

Étkezési problémákkal küszködök. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha szomorú vagyok, ha boldog, ha csak unatkozom mindig az evésbe fojtom.
2010. jún. 29. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
sportolsz valamit?
2010. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az jó a közérzetnek és nem fogsz unatkozni se.
2010. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
El kell kezdened megoldani a problémákat, amik a belső feszültségeidet okozzák. Amíg ezeket nem oldod meg, addig mindig is az evésben fogod majd kiélni magad, mert valódi örömeid nem lesznek. Írd le egy papírra azokat a dolgokat, amik neked nehéznek tűnnek, de úgy gondolod, meg kellene csinálnod ahhoz, hogy boldogabb lehess. És kezd el őket a legkönnyebbtől kezdve megoldani. Tudom, ezt könnyű mondani, de sajnos csak így működik.
2010. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kérd + anyudat h adjon neked napi 3 beöntést az tuti segíteni fog (nekem bejött)
2010. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

10:33-as!

Nemcsak megtenni nehéz azokat a dolgokat, amiktől boldogabb lehetek, hanem rájönni, hogy mik ezek. Fogalmam sincs mi okozza a belső feszültségemet, de igazad van, tényleg tele vagyok feszültséggel.

2010. jún. 29. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Keress új hobbit, a sport jó ötlet, vagy rajzolj, énekelj, amihez kedved van.

Nasizz egészséges dolgokat, egyél gyümölcsöt, zöldséget, kölesgolyót.

A cukor függőséget okoz, minél többet eszel, annál jobban kívánod, végül kövér és cukorbeteg leszel.

[link]

Olvasd el a cikket, lehet, hogy már most cukorfüggő vagy, ami okozhat depressziót és feszültséget.

2010. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10.33-as vagyok, kedves kérdező, pedig szerintem ez a megoldás kulcsa, és ezt te is tudod. Gondolkozz egy kicsit, nincs olyan, hogy nem tudod, csak esetleg félsz szembenézni vele. Minél kellemetlenebb érzések fognak el, annál közelebb érkezel gondolatban a megoldáshoz. Rá kell jönnöd, mi a baj. Egy kis segítség, bár nem tudom, hány éves vagy, de ezek mind fontos dolgok egy ember életében: iskola vagy munkahely, szülők, családtagok, kortársak, ellenkező nemmel való kapcsolat, hobbik, célok és vágyak, önmagad megítélése, félelmek. Ezekhez biztos mindegyikhez tudsz gondolatban valamit kapcsolni. Neked kell tudnod, hol van probléma, és azon kell változtatni.
2010. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miket szoktál csinálni egy nap?Tanulsz vagy dolgozol?
2010. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még tanulok
2010. jún. 29. 14:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Amugy azota is kuzdok falasi rohamokkal...
2010. júl. 4. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!