Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mar koverseg lehet?

Ez mar koverseg lehet?

Figyelt kérdés

Kinyomott hassal a csipokorfogatom 102 cm, es a haskorfogatom 92 cm.

Nem puffadt, mert puha, eloredomborodo, wece hasznalat utan volt a meres. Oldalt 2-3 hashurka. Ulohelyzetben elegge domborodik, es jol esik kinyomni. Elegge nagy. Emellett karom - labam vekony. Letezik hogy az osszes felesleg a hasamra megy? behuzva nagyjabol eltunik.



2019. jan. 23. 00:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Buta vagy ha te is tettél ki képet... Mentségedre szóljon el vagy keseredve. Keseregjünk ketten, úgy is születésnapom van a leg szarabb nap az évben :D

Figyelj ide, megesik, van ilyen.. Szép magas vagy, a súlyod sem sok.. Semmi gond nincs ezzel. Ha megengedsz egy paraszt jelző ami miatt most kicsit én is utálom magam:D VAN MIT FOGNI. Szerintem ez tök jó.

Ne keseredj el, fogyni bármikor lehet. Nincsen baj ameddig egészséges vagy

2019. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
40%
A kép alapján ez nem kövér. Nagyon kövér.
2019. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igen, de az osszes felesleg csak a hasamra rakodik?
2019. jan. 24. 23:17
 14/32 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Szhörnyű vagy :D
2019. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Hat csak szeretem simogatni a kover hasamat. A volt baratom azert szakitott velem, mert mindenhol az evest, nasit helyeztem elore, mert imadok enni.
2019. jan. 25. 03:02
 16/32 anonim ***** válasza:
Akkor ő nem érdemel meg. persze ha a kajálást a barátodnál is előrébb helyezted akkor megértem valamilyen szinten. De biztos aranyos vagy, csak legközelebb foglalkozz többet azzal aki szeret. ő nem szeretett igazán.
2019. jan. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Koszonom, aranyos vagy. Hat igen, kozos evesekben nem nagyon volt benne, a hasamat meg plane nem simogatta meg. Koverhasunak mondott, meg mondta hogy mindenegyes alkalommal elegge feltuno hurka van a hasamom, es egyre vastagabb. Es csinaljak vele valamit, mert gusztustalan neki.
2019. jan. 25. 03:13
 18/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy bizonyos méret már nem a leg szebb, de nem tudom, srác létemre azt mondom szerintem nem igazi fiu aki nem simogatja a barátnőjét. Nem tapasztalatból mondom mert sose volt barátnőm, de el se tudnám képzelni hogy ne simogassam ahol csak tudom :) És ezt most nem perverz értelembe venni. Csak maradj ugy ahogy neked jó, maradj önmagad :)
2019. jan. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Bocsi az kimaradt hogy az a gusztustalan aki a barátnőjére ilyeneket mond! Mindennél jobban szeretni kell aki szeret, ha meg nem tetszik neki vagy egészségtelen vagy fogyni kell veled :)
2019. jan. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
[link] Kb ekkora a hasam kinyomva, de nem log rajta a bor, csak gombolyu.
2019. jan. 25. 03:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!