Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mar koverseg lehet?

Ez mar koverseg lehet?

Figyelt kérdés

Kinyomott hassal a csipokorfogatom 102 cm, es a haskorfogatom 92 cm.

Nem puffadt, mert puha, eloredomborodo, wece hasznalat utan volt a meres. Oldalt 2-3 hashurka. Ulohelyzetben elegge domborodik, es jol esik kinyomni. Elegge nagy. Emellett karom - labam vekony. Letezik hogy az osszes felesleg a hasamra megy? behuzva nagyjabol eltunik.



2019. jan. 23. 00:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lóg akkor még elviselhető. Bár az egészséged miatt tény hogy fognyi kéne :/ Hány éves vagy?
2019. jan. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
[link] Ennyire log ki a nadragbol "behuzva"
2019. jan. 25. 03:38
 23/32 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok es rendszeresen futok, temposan setalok
2019. jan. 25. 03:39
 24/32 anonim ***** válasza:
Akkor az szerintem még elmegy 20 évesen :)
2019. jan. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy a csaladban senki sem kover, eljarnak mozogni es a tobbi. Kiskoromban beirattak tancra, de az akkori obesitasom miatt lassu voltam es kiultettek a padra, aztan egyre jobban csufoltak, bokdostek a hasamat. Kesobb pont emiatt csak gyogytesire jarhattam, felmentettek. Gyogytesin meg minden hetvege utan a tanar mondta, hogy hiztal. Megint hiztal. Egyre gombolyubb volt a hasam. Egyes gyakorlatokat nem birtam sokaig tartani. Bujocskabol kikozositettek, mert mindig lebuktattam mindenkit a kilogo hasammal. Legtobbszor szunetekben esernyoveggel, villaval bokodtek a hasamat mikozben lefogtak. Ezert szeretem simogatni a hasamat.
2019. jan. 25. 03:48
 26/32 A kérdező kommentje:
Hasi legzest tanultam meg, emiatt mindig amennyire csak tudom, kinyomom a hasam.
2019. jan. 25. 03:50
 27/32 anonim ***** válasza:
Egyem a szived :/ Ha neked ez igy jó akkor maradj ilyen, de legyél egészséges oké? :) Milyen magas vagy mellé amugy? Hidd el az a fontos aki szeret, és normálisnak tűnsz, szóval tuti valakinek te is az élete értelme leszel, aki igy fogad el és szeret téged. Bár én sem szeretem a külsőmet de hát..
2019. jan. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
168 cm korul vagyok, es olyan 70 kg talan.
2019. jan. 25. 03:58
 29/32 anonim ***** válasza:

Miicsoda, akkor az tök jó :) Nem kell ott semmit szégyellni. Mondju fiu létemre én 17 évesen szégyelltem a 90-et. De azóta tegnap előtt 18 lettem és fogytam XD

Lényeg az hogy szerintem tökéletes lehet, bármnt igy külsőre. Nem tul nagy nem tul kicsi.. Egészséged miatt mehet egy kis fogyás, amugy rendbe vagy mozogsz is. Majd meg lesz aki simogatni fog ne félj :)

2019. jan. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Igazabol egy-egy nagyobb eves utan par centit a haskorfogatom, es nem megy vissza. Ilyen gyorsan hiznek?
2019. jan. 25. 10:06
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!