Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2-3 éven át mesterséges...

2-3 éven át mesterséges édesítőszeres üdítőkön éltem, úgy ittam őket mint más a vizet. Még éppen időben tettem le?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallani a mesterséges édesítőkről, szerintem nem feltétlen alaptalanok. Az újévi fogadalmam az volt, hogy elhagyom ezeket.

Szerintetek ennyi év fogyasztástól lesz valami bajom? Aszpartámosat sokat ittam, pl. Márka zero, Fuzetea és Sió gyümilevek. Napi 3-4 litert. Sosem mondta az orvosom, hogy ne ilyet igyak. A dietetikusom világosított fel, hogy ezek mennyire károsak. (Sajnos a cukros nem jöhet szóba, mert nem fogyaszthatok cukrot)


2019. jan. 30. 02:57
 1/3 anonim válasza:

Időben vagy sem, vissza már nem mehetsz az időben, szóval ha úgy nézzük, mindenképp időben tetted le.


Hogy lesz-e bajod, azt senki se fogja tudni megmondani biztosra, minden ember másképp működik ilyen téren.


De személy szerint, ez 2-3 év még az amitől még nem lesz bajod.

2019. jan. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 40 évesen jöttem rá, hogy mik azok az ételek és italok, amik nem jók nekem. Mondhatjuk úgy is, hogy 40 évig ettem és ittam sok mindent, ami nem egészséges. Én is szívesen visszamennék az időben, de felesleges ezen aggódni. Ha ezután nem iszol ilyeneket, akkor már tettél egy lépést a jobb egészség felé, ez az, ami számít.
2019. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is egyet értek az előttem szólókkal. Gratula az eddigi teljesítményhez! Engem szüleim egész gyerekkoromban cukros dolgokkal itattak, mai napig nehéz letenni.
2019. jan. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!