Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, hogy egyek? Le...

Mit egyek, hogy egyek? Le szeretnék fogyni, többi lent, bocsánat ha hosszú lesz! 21/L 170cm/85kg

Figyelt kérdés
Tudom hogy a magasságomhoz képest van rajtam pár kg felesleg. Le szeretnék fogyni 10-20kg-ot. Csak annyi gondom van, hogy két hétig külföldön vagy mivel ott dolgozom és nem áll rendelkezésemre az hogy gyümölcsben és zöldségben gazdag étrendem legyen, mivel azt tudok itt ami van. Nem áll rendelkezésemre üzlet ahol magamnak tudnék vásárolni, mert ide hozzák az ebédet is, az minden napra megvan rendelve, és vacsorára pedig azt esszük amit főzök.( legtöbbször leves van vacsora plusz amit még csinálok, pl. lencsefőzelék, sokszor van virsli, felvágott kenyérrel, palacsinta stb. Ilyeket tudok itt csak csinálni, mert ehez vannak Hozzávalók.) Nemtudok annyi zöldség let és gyümölcsöt hozni magammal ami elég lenne két hétre ameddig itt vagyok. Kerestem az arany közép utat hogy mit tudnák enni/inni ami eltelít de nem nagyon hozok tőle. Gondoltam zabpehelyre amit nem lenne gond hozni magammal, de sok helyen olvastam hogy a napi szinten való fogyasztása ennek sem ajánlott. Gondoltam a zöld teára, arról azt olvastam hogy hasmenést okoz. Gondoltam a chia magra is, arról szintén azt olvastam higy nem ajánlott minden nap, és még drága is. Egy ideig ettem a puffasztott rizset, ami akkor - 6kg-hoz vezetett 6 hét alatt, akkor keményen nyomtam a tornát, és akkor nagyon stresszes időszakban voltam, tehát étvágyam sem volt. Úgy higy gondolom azért sikerült annyit fogynom. Ha külföldön vagyok a reggeli egy bögre kávé és egy szelet vajas kalács (amit szintem hoznak ide más nem szolgál reggelire) az ebéd az ami meg van rendelve, a vacsora amit főzök azt már leirtam. Tornázni csak otthon illetve itt is tudok, de torna terem nem áll rendelkezésemre.( a play áruházon vannak ilyen applikációk azt szoktam tornázni, nemtudom mennyire hatásos). Kerestem étvágycsökkentőt, ill. ilyen fogyasztó tablettákat, de tudom hogy az nem fogyaszt és még "mérgezném" is magam. Abban kérnék segítséget, hogy hogy oldjam meg higy ne hízzak, hanem fogyjak? Nemtudom megoldani hogy csirke mellet egyek sok zöldséggel :( Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2019. febr. 1. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Több illetve intenzívebb mozgással....


a torna is jó csak ne 5-10 perces legyen és ne karemelésből álljon csak :)

2019. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem csak abból áll, de az is van benne :)
2019. febr. 1. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Két hét alatt se hízni, se fogyni nem fogsz 2 kilónál többet, mi lenne, ha most még nem foglalkoznál ezzel annyira? Gondolom, nem ez a legfőbb dolog, amíg külföldön vagy.

A reggeli és az ebéd adott. Este főzz olyan ételeket, amik nem nagyrészt cukorból és gabonából állnak. Ha van tojás és zöldség, egyél azt. Ha nincs, edd azt, amit tudsz, és tornázz annyit, amennyi időt rá tudsz szánni. Majd otthon folytathatod komolyabban az edzést és a kajára is jobban oda tudsz figyelni. De ne csak pufirizst egyél majd :)

2019. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!