Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni, hosszú...

Leszeretnék fogyni, hosszú hajat szeretnék, szép feszes bőrt. Segitenétek?

Figyelt kérdés
személyi edző, egy olyan emberre lenne szükségem aki támogat, segit, mindenben még igy a távolból is. fontos lenne.....
2012. máj. 9. 20:31
 1/5 anonim válasza:
Én szívesen segítek! Lelkileg,testileg,és fizikailag is ;) Add meg az email címed és azon keresztül tudunk kommunikálni,ha csak nem iphonod van mert akkor I message-l is :D
2012. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hosszú hajban mégis hogy segíthetne bárki? :D
2012. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd megnőni a hajadat. Nekem mondjuk tetszenek a rövid hajó lányok.
2012. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első köszööööönöm, nincs iphonem, nem szeretem az érintőt :D emailem hova irjam le? :D


második.... meliroztattam, vasaltam, de most két hónapja semmi melir, lenövesztem.. heti 1 vagy 2 szer vasalom 180 fokon, ahhoz képest, hogy régen napi 2szer, 240en.......... de nem javul, nem nő, vékonyszálu, töredezett, hullik, régen seggig érő, erős szálu, vastag dus hajam volt...


harmadik, sajnos nekem is tetszett hetedikesen és levágattam, kiritkitottam... ez volt, 4-5 éve. azóta egy szar az egész hajam.... és nem is áll jól a rövid nekem.............. szerintem.


köszönöm.

2012. máj. 10. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
ha írsz levelet, hogy pontosan mit is szeretnél, akkor talán én is tudnék segíteni:)
2012. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!