Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tömegnövelőket tudtok...

Milyen tömegnövelőket tudtok ajánlani hízni nem tudó embernek?

Figyelt kérdés

Igen tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van már, de valahogy egyiknél sem sikerült átlendülni azon hogy: "AKKOR HÁJAS LESZEL, AZ NEM JÓ, EDZ, EGYÉL RIZS, CSIRKEMELL,GYÜMÖLCS ROSSZ ZSÍR NEM JÓ FÚJ"

Esélytelen a hízás nálam, egyszerűen nem megy, de az sem hogy elmenjek edzeni, mivel átlagba heti 6 de sokszor 7/7 nap végzek kevésbé intenzív fizikai munkát.

Az ebédbe sincs beleszólásom és se időm, se energiám nincs minden nap csirke mellet főzni.

Borzasztóan sovány vagyok, hiába eszek, ezért gondoltam egy ilyen megoldásra, attól nem félek hogy "hájas" leszek, mert + 10 kg-tól is vékonynak számítanék.

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy milyen fajtájú tömegnövelőket kellene szednem milyen mértékben.

Kérlek titeket a csak a kérdésemre válaszoljatok és ne kezdjük el azt, hogy "HÁT DE HÁJJJJJAS LESZEL"



2019. febr. 2. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azt mindenhol írták, hogy jelentős kalóriatöbblet kellene. Ehhez jó lenne tudni, miket és kb. hány kalóriát eszel egy nap. Ha kevés az étrendedben a fehérje, akkor azt ki lehet egészíteni fehérjeporokkal (bár én jobbnak tartom a természetes ételeket, de írtad, hogy se időd, se energiád nincs főzni. Ha a fehérjebeviteled rendben van, akkor több szénhidrát ÉS zsiradék kellene. Amikor nagyon lefogytam, nekem a kesudió és más olajos magok jelentették a megoldást (a szokásos ételeim mellett, pluszban), ezekben sok hasznos tápanyag van, kalóriadúsak és én szeretem is őket.

A csirkemell neked pont nem annyira jó, inkább zsírosabb húsok, sajt, tojás.

A soványságnak sok oka lehet, ezen sem ártana gondolkodni. Van-e étvágyad, eszel rendesen, vagy csak csipegetsz, hozzájutsz-e elég vitaminhoz, nincs-e valami gond a pajzsmirigyeddel...

2019. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megpróbálok még jobban utána nézni
2019. febr. 3. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!