Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Utálom a vizet. Hogyan szokjak...

Utálom a vizet. Hogyan szokjak rá?

Figyelt kérdés

Napi 2 liter üccsit megiszom, általában magas gyümölcstartalmúakat, nagyon ritkán szénsavast. Az a baj, hogy a vizet nagyon nem szeretem, gyerekként üditőn nevelkedtem, úgyhogy el tudjátok képzelni. Át szeretnék szokni a vízre, mert egészségesebb is, és pénztárcabarátabb is. Próbáltam már, de max pár napig ment.

Valakinek valami jó ötlet?


2019. febr. 7. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vehyel izesitett vizet azzal talan konnyebb,olcsobb es finom is. Ha viszont sima vizet akarsz akkor egyszeruen le kell tenned az uditoket es kesz, vahy mindig kevesebbet inni belole es tobb vizet.
2019. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én simán elhagytam és áttértem szénsavas vízre.


Esetleg apránként hígítani a gyümölcsleveket? pár hét alatt szerintem el is tudnád hagyni ha lassan haladsz.

2019. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vedd tudomásul, hogy el vagy ba zva!
2019. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Hogy értsd, egy pohár víz mit ér

Ahhoz hőség kell, ahhoz sivatag kell"

Ha már kezd tavasziasodni az idő, vigyél magaddal egy flakon mentes ásványvizet, vagy akár csapvizet, de csak akkor igyál, amikor már porzik a veséd. Rá fogsz jönni, hogy a víznél nincs csodásabb szomjoltó. :)

2019. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát a vizet nem utálhatod mivel minden üdítőben sorolom koka kóla,pepsi,gyümölcslevek,és egyébb széndavas italok a víz Nagy %-ban jelen van.Ja és az emberi szercezetedben is jelen van.És amugy is a víznek szinte nincs is íze.
2019. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kelledt volna írnod hogy Utálom a vizet,mert semilyen íze sincs.
2019. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#6 jó, akkor legyen úgy. Lényeg hogy nagyon nem szívesen iszom.


Az jó ötlet, hogy majd kiszomjaztassam magam a vízre.

2019. febr. 7. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egy picit rizikós 😂😂 De ha nekivágsz akkor inkább úgy hogy nyáron 30-35 fokban elmész futni,hazaérsz akkor nagyon megszomjazol,könyörögni fogsz hogy innod kell.Na akkor jöhet a víz,ugyanis az agyad nem azon fog kattogni hogy milyen üdítő kell,hanem azon hogy minél gyorsabban folyadék fog kelleni,és erre a víz megoldás.Nemtudom,lehet hogy ez tiszta hülyeség,de én látok benne logikát
2019. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igyál helyettük citromos vizet valamilyen édesítőszerrel.
2019. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 és #9 mindkettő jó ötlet. Igaz, az ízesített vizet próbáltam anno, de nem nagyon jött be. Na majd talán most.


Átlagban kb 70% körüli gyüileveket iszom, azok menyire egészségtelenek?

2019. febr. 8. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!