Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet hízni?

Mitől lehet hízni?

Figyelt kérdés

179cm vagyok és 62-63kg. Szeretnék hízni, hogy ne látszódjanak a bordáim és ne legyek ilyen vékony. A maximum 65kg volt, amire fel tudtam menni.

22/F



2019. márc. 1. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Többet egyél, ha férfi vagy, legalább 1000 kcal-val egy nap. Főleg fehérjében gazdag táplálék legyen(hús, tojás), de tartalmazzon zsírt és szénhidrátokat, zöldséget, gyümölcsöt is az étrend. Járj el edzeni is. Ha ennek ellenére sem híznál, akkor javasolt egy hormonvizsgálat, pajzsmirigy-kivizsgálás.
2019. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Először tágítani kell a gyomrod méretén.

Igyál szénsavas vizet evés után, így kitágul a gyomrod.

Egyél zsíros ételeket, pörkölteket kenyérrel.

Az is segít, ha evés előtt cukros folyadékot iszol.

Mivel a sör is hizlaló, nyugodtan fogyassz belőle, de ne vidd túlzásba.


Minél kalóriadúsabb étrended legyen, ha szendvicset csinálsz, kend meg vajjal, zsírral(így nagyon finom), ha teheted rakj bele sajtot.

Nassolj.


Tányért úgy válassz, hogy ne legyen túl nagy, de legyen telepakolva, így agyban kevésnek érzed azt, ami valójában sok ;)


Kérlek írj ide valamit pár hét múlva, sikerült-e

2019. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hízni akarsz, akkot ugyan úgy egészségesen kell táplálkoznod. Ki kell számolni/tapasztalni, hogy mi az a kalória ami optimális, makrókra is le lehet bontani a dolgot. A legjobb az lenne, ha elmennél egy dietetikushoz és/vagy személyi edzőhöz.
2019. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Nem hiszem, hogy egészségtelenül mindent összezabálni célravezető lenne. A túl sok cukor és zsír egyáltalán nem tesz jót, csomó betegség kialakulhat tőle. Azért erre sem ártana gondolni. Lehet úgy is hízni, izmot építeni, hogy egészséges ételeket eszel, kérdezz csak meg egy személyi edzőt. Az enyém megmutatta egy napi étrendjét : 6 banán, zabkása fehérjeporral, hús édesburgonyával/rizzsel, lazac, sushi, tojásrántotta zöldségekkel stb. Inkább így próbálj meg hízni, ne cukros üdítőkkel meg zsíroskenyérrel.
2019. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
No, sikerült az elmúlt 1 hónapban 2-3 kg-ot hízni. Próbálom számolni a kalóriákat minden étkezésnél, és 1500kcal a cél minden nap, ha több csak örülök. Kalóriadús ételeket próbálok enni, pl. szalonna vagy "bolti tej" helyett házi tejet iszok, mert annak 4% körül van a zsírtartalma (persze nem ettől hízok meg de fontosak a részletek), és annyit eszek amennyit bírok és még jól esik, szerencsére a gyomrom egész jól kitágult. Illetve igyekszem kevesebbet aggodalmaskodni, mert a stressztől fogyok... Néha meglátogatok egy gyorséttermet és azon a napon 2-3ezer kalória lecsúszik. Emberibb formám van, a bordáim már nem igazán látszódnak ki. Még egy 3-4 kilót szeretnék hízni és akkor már jó is vagyok. Jelentkezem, ha sikerült!
2019. ápr. 1. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
1500 kcal egy napra? Az nagyon kevés. Felnőtt férfinak 2500 kcal körül kell enni, főleg, ha hízni is akarsz.
2019. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hallottam én már sok mindent, de úgy néz ki működik nálam a minimum 1500kcal. Egyébként egyetemista vagyok és max. akkor mozgok, ha elmegyek tesizni vagy hétvégén szoktam dolgozni, szóval annyira nem égetem a kalóriákat.
2019. ápr. 3. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!