Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni, már nagyon...

Nem tudok hízni, már nagyon zavar, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,183 cm és 57 kg, sajnos nem hízom hanem inkább fogyok, pedig eszem rendesen. Mozgok is eleget mivel lovagolok hetente és gyalogolok napi szinten. Azon gondolkoztam, hogy el kellene mennem edzőterembe, csak nem tudom ez mennyire lenne hatásos és mennyire érné meg. Akinek vannak tapasztalatai és járt már hasonló cipőben, sokat tudna segíteni tippekkel/tanáccsal. Szerintetek mit kellene tennem, hogy ne legyek ennyire sovány?

2019. febr. 7. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal ha elmész edzeni nemfogsz hízni,csak izmot "építesz" a jobbik esetben pedig szálkásítani fogsz.Lehet hogy gyors az anyagcseréd,vagy ektomorf fajta vagy (vékony,aki nehezen hízik)
2019. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

...sajnos nem hízom hanem inkább fogyok, pedig eszem rendesen.


A pajzsmirigy betegségei gyakoribbakká váltak. Nézesd meg a hormonszintet!

2019. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!