Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egesz nap citromos vizet...

Ha egesz nap citromos vizet iszok, az arthat?

Figyelt kérdés
Probalok nyarig leadni par kilot. Olvaszam, hogy a citromos viz jot tesz.De vajon ha egesz nap csak aszt iszom, nem art?
2019. márc. 1. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Sok lesz a gyomorsavad. Helyette egyél kevesebbet.
2019. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A fogaidnak sem jó, és a gyomrodnak sem. Az étkezéseden módosíts inkább és mozogj többet.
2019. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, de fogyni nem fogsz tőle egy dekát sem, csak szólok.
2019. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Városi legenda. Gondolkodj logikusan: nem fogsz fogyni, ha ugyanannyit eszel mellette.
2019. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A citromos víz nem savasabb, mint egy üdítö, azaz a gyomorsavnak nem árt. (Márcsak azért sem, mert a gyoomorsav töményebb a tiszta citromlénél, azaz még víz nélkül is csak higítaná a gyomorsavat)


Bajod nem lesz töle, de ettöl kizárt, hogy bármennyit is fogynál, szóval, ha jól esik, idd, de ne várd, hogy csak ennyi elég a fogyáshoz.

2019. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog, amivel le fogsz fogyni, ha elkezdesz sportolni.
2019. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Persze nem csak ettol varom a csodat, ezt inkabb csak olyan extranak gondoltam.Mar nagyon sokszor probaltam fogyni, de mindig feladtam.De most nagyon pozitivan allok hozza, mar a 2. napja nem ettem semmi cukrot.Ez az en esetemben mar nagy dolog. Edzoteremben is voltam tegnap.Ma total izom lazam van.Probalok napi 3szor enni, lehetoleg kisebb adagokat.Remelem ez alkalommal sikerulni fog !!!
2019. márc. 1. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
sikerült? :)
2021. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
😅 Nem, sajnos nem. Ez a karantenos idoszak nekem se tett jot. Itthon voltam kb fel evet, ugyhogy amit leadtam, azota vissza is jott. Pedig nagyon elszant voltam. Azota probalok megint leadni a kilokbol, de nem sikerul. 😭
2021. jún. 6. 03:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is :D :D 15 kg-t híztam :DD
2021. jún. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!