Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyár elejéig mennyit változhatok?

Nyár elejéig mennyit változhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves sràc vagyok és van rajtam némi felesleg. Ezt szeretném eltüntetni és kicsit izmosodni. Nyárig még van 3 hónap . Ez idő alatt is lehet nagy változást elérni? Persze nem várok csodákat de utána amúgy is folytatom és meg is akarom magam tartani egy szinten. Jelenleg sajnos nincs lehetőségem terembe járni így otthoni eddzés jöhet szóba. Hogyan kezdjek neki és mit ehetek illetve mit nem? Elég kezdő vagyok a témában.
2019. márc. 7. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá, de az biztos, hogy ha rendesen csinálod sok kitartással akár nagyon is latvanyos eredmény is lehet elvileg az okosok szerint kb heti 1kg fogyas az egészséges hogy ne hizd vissza ne ereszkedjen meg a bor stb tehat ha igy nézed 12kgot is fogyhatsz ami pedig nem kevés... Egyel rengeteg fehérjét nem baj ha nem jarsz konditerembe, hulyeseg amikor azt mondják nincs idejuk vagy pénzük, mert ha valtozni szeretne valaki akkor fog is. Kevesebb zsíros es cukros dolgokat egyel fokent delutan este figyelj az etkezesre oda nagyon, keruld a cigit alkoholt stresszt, aludj eleget, igyal rengeteg tiszta vizet sok zöldség gyümölcs stb remelem tudtam bármit is segíteni egyébként tudnal küldeni privatba kepet? Mert akkor mondhatnek véleményt is akár.
2019. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!