Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet nyár elejéig...

Hogyan lehet nyár elejéig kb.6 kilót fogyni nem szélsőséges módszerrel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 90 napos diétára esküszöm! Próbáld ki Te is! Én másfél hónapja csinálom és 9 kg-ot fogytam eddig és 8 cm-t "karcsúsodtam". Sok sikert!
2009. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lejárt szlogen, de én a mozgást javaslom friss levegőn! Szerintem a legjobb a gyalogtúra, főleg ilyenkor tavasszal. Csak élvezd a természet szépségét, és a veled tartó(k) társaságát, mássz meg néhány dombot, hegyet (van elég csudijó hegység Magyarországon :D), szívd be a friss hegyi levegőt, közben bőven megelégszel egy-két szendviccsel, feltöltődsz lelkierővel és könnyebb is leszel egy kissé. ;) Ha ezt megcsinálod hétvégente vagy kéthetente, szerintem ha nem is 6 kilót, de olyan 3-4-et biztos tudsz fogyni nyárig, persze fontos a kiegyensúlyozott táplálkozás is. Csak azért ajánlom ezt, mert nem olyan nehéz végigcsinálni mint a 90 napost és még élvezed is. :)
2009. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. A 90 napos diétára lennének saját receptek?


Előre is köszi

2009. márc. 16. 21:05
 4/4 anonim válasza:
Vágd le!
2010. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!