Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelen az...

Mennyire egészségtelen az hogy szinte naponta megeszek egy fej lilahagymát este?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a hagymát tényleg mindenhez szeretem enni akár sajthoz kenyérhez szinte mindenhez
2019. márc. 10. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok bajod lehet, apám is így csinálja. Nem rosszabb, mintha szénsavas üdítőt innál. Én a fokhagymával vagyok hasonlóan.
2019. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Sem ettöl, sem attól nem lenne semmi bajod, ha akár több fejet megeszel - a hagymában semmi sincs, ami ártana, legfeljebb a szag zavarhat egyes embereket.

Viszont igen sok hasznos anyag - vitamin, ásványi anyagok, illóolajok - van benne, ami kifejezetten egészséges!

2019. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A hagyma félék nagyon egészségesek, ha bírja a gyomrod és az epéd (ha nem vagy beteg, akkor bírod), egyed nyugodtan!

Egészségedre!

2019. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!