Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti melyik élelmiszert vagy...

Ti melyik élelmiszert vagy élelmiszereket tartjátok a legegészségtelenebbnek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 12:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Hús, tejtermékek, tojás. A koleszterin és a zsír miatt, illetve kazein, hormonok, dioxin, GMO takarmány, antibiotikumok, transz zsírok stb.
2019. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11. 63 százalékos szinte éreztem hogy ezt mondod 😀😀😀
2019. márc. 13. 18:48
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Én is érzem minden nap hogy teszed fel a hülyébbnél hülyébb kérdéseket de nem adom fel a reményt hogy egyszer el gondolkodsz rajta hogy ha 9 emberből 9 szerint egészségtelen a sok telített zsír,

Feldolgozz hús meg tejtermék és tojás, akkor egyszer felfogod... a saját érdekedben.

Mert veled ellentétben nem egy önző barom vagyok aki a saját nézeteit másokra erőlteti hanem értelmesen elmondom érvekkel alátámasztva miért ez a véleményem és mások egészsége is érdekel, segíteni szeretnék ha már egyszer itt vagyok.

Lehet hogy ezt a te korodban (a stílusodból ítélve 14-15-nél nem lehetsz idősebb) nehéz megérteni, de több mint kétszer annyi idősen elhiheted nekem hogy amikor a szeretteik belebetegednek, és sajnos bele is halnak az egészségtelen életmód következményeibe, akkor bizony elkezdesz törődni azzal ami körülötted van és akik körülötted vannak.

Nekem mindegy hogy ismeretlen, ismerős, kolléga, barát vagy családtag ha valaki kérdez és nyitott az egészséges életmódra megpróbálok segiteni.

És hála az égnek eredménye is van, sok pozitív javulást látok a környezetemben, de a legszebb az amikor itt kapok pl üzenetet olyanoktól akik az itteni kérdések hatására váltottak egy egészségesebb életmódra és megköszönik a jótanácsot.

Egy szónak is száz a vége egyszer majd felnősz és megérted más miért foglalkozik idegeneknek való segitsegnyújtással, mégha ez most vicces vagy furcsa is neked.

2019. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"gondolkodsz rajta hogy ha 9 emberből 9 szerint egészségtelen a sok telített zsír"


1. Nem én tettem fel a hülyébbnél hülyébb kérdést.

2. A sok telített zsír egészségtelen, mint mindenből, ami sok...

3. 9 ből 9 ember az elég hülye arány, csak nézd meg az itteni válaszolókat. Meg ami most megy divat, ketogén diéta és társai, ami tényleg sok telitet zsíret tartalmaz, ami tényleg nagyon egészségtelen....

2019. márc. 13. 19:31
 15/18 A kérdező kommentje:
A ketogén diéta szerintem is egészségtelen. A zsírral van most a legnagyobb vita...De ezt mindenki tudja rengeteg ellen vélemény van mellette és ugyanannyi ellene is. Nem hiszem ezt a 9 ből 9 embert, amikor rehabilitálják a sertés zsírt...
2019. márc. 13. 19:34
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Márpedig egyszer majd a sertészsírt is rehabilitálni fogják. Aztán jön valami más, amit tudományosan bizonyított okok miatt ki kell hagyni az egészséges étkezésből.
2019. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
9 ből 10et akartam írni nyilván :)
2019. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Felvágottak
2019. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!