Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tarcsam meg az alakom...

Nika8292 kérdése:

Hogy tarcsam meg az alakom terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mien modon lehet elkerulni a terhessegel jaro túlzott elhizast? 11h.
2019. márc. 18. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha odafigyelsz az étkezésre és nem zabálsz, akkor nem hízol meg. Én 25 hetes vagyok, eddig 2 kg-t "híztam" ami gyakorlatilag a baba a magzatvíz és a lepény súlya, tehát rám nem került plusz zsírréteg.
2019. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell kettő helyett enni, kerüld a cukros italokat, édességet, zsíros ételeket, sok zöldség, gyümölcs.
2019. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tarcsam ??
2019. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze tudom hogy nem kell 2 helyett enni de meg is hogy csinaljam altalaban 4-5 eszek 1 nap de 6 után már nem szokok de viszont este 10 korul olyan ehes vagyok hogy a viz nem segitt kb 2 liter vizet iszok,gyumolcsolcsot inkabb délelőtt es zoldseget délután.a puffadas es égetés mindennapos.

🤦‍♀️

2019. márc. 20. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha este éhes vagy, rágcsálj el egy abonettet egy szelet gépsonkával. Abban alig van kalória, mégis laktat. Ha ehes vagy egyél, de lightosabb dolgokat, ne kenyeret kolbásszal. Én pont úgy, és pont annyit ettem, mint előtte. 6 kg-ot híztam mindket terhességemnél, vagyis "fogytam" mert a 2.babánk 4,5 kg volt. A kórházból kifele 9 kg-al voltam könnyebb, mint befele.
2019. márc. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tarcsam????🙄🙄🙄🔫 ez komoly??!
2019. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jah a “Mien”-t most vettem eszre...

Edes Istenem! Inkabb tanulj meg!! Ilyen ertelmi szinttel MILYEN gyereket fogsz felnevelni? Segelyest?..!

2019. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

😁😁😁A beszolasok nem erdekelnek tartsd meg magadnak

😂

2019. márc. 21. 19:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem "tarcsd"-ot akartál írni ?
2019. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az a kérdező, aki Kistarcsán kell tarcsa az esküvőjét, ahol a férjével keres helyet és a vőlegénye nem tud róla? :D :D :D
2022. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!