Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történne ha három napig...

Mi történne ha három napig nem ennék?

Figyelt kérdés
Holnap (péntek) csak vizet innék (min. 2litert), szombaton este megyek bulizni szoval akkor alkoholt is fogyasztanék (persze nem annyit mint szoktam) es vasarnap sem ennek semmit csak vizet innék? Nem fogyás miatt gondoltam hogy ezt megcsinalom csak érdekel hogy kibírnám-e vagy sem. Szóval ha ezt kipróbálom annak lehet valami rossz következménye?

2019. márc. 21. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Éhes lennél és ennél
2019. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Következménye annyi lenne, hogy 3 nap után nagyon-nagyon éhes lennél. Egyébként éhgyomorra ne igyál! Kifektet, az tuti.

Az emberek élelem nélkül kibírják akár 7-10 napig, sőt, tovább is, víz nélkül nem.

A lényeg, kibírnád, persze, de inkább ne kísérletezz, mert nem értem, mire jó ez.

2019. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

milyen kitekert logika ez hogy pont ivás előtt nem eszel?? nagyon durva másnapod lenne, ami miatt nem bírnál enni, ami miatt mégrosszabbul lennél.



amúgy nem csodálkozom ezek után, hogy hülyegyerekek tide podot esznek

2019. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi bajod,de nagyon nagy akaraterő kell ahhoz, hogy ezt kibírd! Nem fogadnék rá, hogy végig tudnád csinálni.
2019. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én próbáltam már ,55 órán át nem ettem...Az egész nagyon könnyű viszont utána nem bírsz majd enni és nagyon rosszul leszel. Ha csak tesztelgetni akarsz ,szerintem inkább hagyd!❤
2019. márc. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Böjt alatt alkoholt inni jó nagy marhaság lenne. Kezdőnek inkább egy napos böjt javasolt, előtte-utána könnyebb ételeket enni, pl. zöldségleves, és pihenni sokat.
2019. márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi következménye nem lesz. Az ember 1 hónapot is kibir táplálék nélkül. Márha nem 30 kg vagy.
2019. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem történne semmi. Csak buliban az alkohol jól kiütne, mert ha van valami a gyomrodban, az felszívja és nem üt annyira.
2019. márc. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!