Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
rengeteget eszek kivan tágulva a gyomrom , meghíztam semit sem sportolok mozgás csak annyi hogy a munkahelyen ! próbáltam lejebb csökkenteni az étel mennyiséget ugy hogy nem reggeliztem de marta a gyomrom az éhség s hányingerem volt, volt hogy magamon éreztem hogy elgyengültem szerintem leesett a vércukrom (olyankor meg őrültem egy kis csokoládéért ) mikor behabzsoltam éreztem visszatért az energiám. Valamikor hirtelen beszúr a szívem is sokszor kimerültnek érzem magam pedig napi két kávét vagy napi egy energiaitalt iszom, egy kávé utánna. Szóval rengeteget eszek volt hogy este 11 kor betoltam egy tál bolognai spagettit egy sajtos nagy hamburgerrel vacsorának, s olyan falási roham jött rám főleg hogy a bolognai spagettin rávolt sülve a finom sajt csak úgy habzsoltam befelé. Szóval ez egézséges e hogy férfi embernek ilyen jó étvágya legyen vagy ez már cukor betegség? több mint egy éve nem dohányzom és lehet hogy most az étvágy is jobb lett? de alapvetően ettem normálisan akkor is mikor cigiztem mikor korgott a gyomrom ettem , csak egy kg ot sem híztam!

2019. márc. 23. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok betegség jele lehet. Szerintem nem súlyos. Azért vérvételre érdemes lenne elmenni.
2019. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy cukorbetegség, de lehet, hogy inzulinrezisztenciád már van, az vércukorszinted nem tűnik stabilnak. Elmehetnél kivizsgálásra.

Ha egészségesebb és karcsúbb szeretnél lenni, első körben ne igyál energiaitalt, mozogj többet és táplálkozz egészségesebben. Ha szereted a sajtot a spagettin, készíts párolt zöldségeket vagy zöldséges rakott ételeket (pl. rakott karfiol) és olvassz rájuk sajtot, az is nagyon finom :)

2019. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!