Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mi a bajom?

Szerintetek mi a bajom?

Figyelt kérdés

60 kilot híztam 7 ev alatt.

50-rol 110-re. Nem mondom,hogy nem eszem tobbet de ennyivel azert nem. Parom ugyanannyit eszik amennyit en es neki meg sem moccan a merleg nyelve. En fel ev alatt megint 20 kilot hiztam. Jartam endokrinologusnal, aki nezett hormonpanelt es vercukrot is es szerinte a pajzsmirigyem mukodik minimalisan alul es az inzulinom nagyon nagyon magas,de o ezt a hizasnak tudta be. A menstruaciom kiskorom ota nem rendszeres es nagyon sokszor talaltak cisztat a petefeszkeimben. Egyszer volt egy 6cm-es suru benneku cisztam amit mar muteni akartak.

Teljesen elvagyok keseredve mert egy 10 perces setat nem birok megtenni mert megakarok halni a vegere. 165 centimeter es 110 kilo vagyok. A koldokom alatt szorosodok illetve sok mas helyen is. Endokrinologus javasolta,hogy nogyogyasszal vizsgaltassam meg magam pcos gyanu miatt de kicsit felek.

Ti mit gondoltok? Van valaki aki hasonlo cipoben jar mint en?


2019. febr. 24. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit ettél tegnap pontosan?
2019. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Huha nem emlekszem:D

Reggelire ettem rantottat gombaval

Ebedre babfozeleket

Vacsira ket szelet kenyeret 2 tojassal,paprikaval,ubival,paradicsommal meg hagymaval

Azt hiszem ennyi volt tegnap

2019. febr. 24. 11:53
 3/11 A kérdező kommentje:
A kenyer is teljes kiorlesu volt
2019. febr. 24. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyiségek?
2019. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat foglamam sincs..
2019. febr. 24. 12:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Normal mennyiseg
2019. febr. 24. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:
A mennyiségekkel lesz a gond meg az összetétellel. Ha nem eszel sokat kizárt hogy ennyit hízz, az energetikai csoda lenne. Valószínűleg ülőmunkád van és nem sportolsz, kevés szénhidrátra van szükséged, inkább zöldségeket és húst kéne enned.
2019. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Tehát fogalmad sincs, mit és mennyit eszel, de szerinted az étrended megfelelő? Hmmm


Fogj egy noteszt és egy tollat! A következő 2 hétben írj fel mindet, amit eszel és iszol, gramra pontosan, majd számold ki, mennyit ettél!


Meg fogsz lepődni

2019. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Leirtam a tegnapi eveseimet Nektek. Miert ne tudnam mit eszem?

Nyilvan nem diszno adagokat eszem azert ez szerintem egyertelmu lehet mindenki szamara. Sok zoldseget eszem mert imadom. Fozelekeket is imadom. Altalaban zablisztbol csinalom a rantast is. Szoval...

2019. febr. 24. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Inzulinrezisztencia és PCOS lehet a háttérben. Ezek hatással vannak az anyagcserére, és nehéz mellettük fogyni. A pajzsmirigy-alulműködés is összefügg az IR-rel. Megfelelő diéta mellett remélhetőleg le tudsz majd fogyni.

Itt olvasgass:

[link]

2019. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!