Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az mennyire rossz szokás, ha...

Az mennyire rossz szokás, ha valaki úgy eszik, hogy az előző falatot még nem nyelte le teljesen, de már teszi be a szájába a következőt? Aztán ez is még a szájában van, amikor a következő falatot teszi be.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 06:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Így mintha gyorsabb lenne.
2019. ápr. 12. 06:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesebb lassan enni, jól megrágva minden falatot.
2019. ápr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a fenti módszer nem látszik undorítónak, ugye?
2019. ápr. 12. 07:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akit taszít ha falni lát.
2019. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

De igen, nekem undorító is, azon kívül hogy egészségtelen.

Nem szép látvány egy társasági étkezésnél mikor nyitja a száját a következő falatért, és látni a szájában a félig megrágott falatot.

Ha magadról beszélsz, sürgősen kezdd el kontrollálni magadat, mert kizárt hogy ilyen habzsolásnál minden falatot rendesen megrágsz, és az hosszú távon árt a gyomornak.

2019. ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos rólam van szó. Mindig így ettem, valahogy így alakult ki. Éreztem, hogy nem jó, de nem szólt érte senki.

A drazsét is úgy eszem, hogy egy-két darabot beteszek a számba, elkezdem rágni, és rögtön utána rakom be a következőket. Gondolom, ez sem túl jó.

2019. ápr. 13. 19:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Az jó lehet, ha egyszerre veszek a számba több darabot, pl. kettesével a sült krumplit? És akkor nem nyitnám ki a szám rágás közben. Mint amikor a pattogatott kukoricából veszünk egyszerre több szemet.
2019. ápr. 14. 21:17
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt is úgy eszik ez a lány, ahogy a kérdésben írtam:

https://www.youtube.com/watch?v=kAX58DvTrXY&t=726s


De akkor ez sem jó?

2019. ápr. 19. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mit eszel. Ha mást zavar, az is szempont. Egyes dolgokat lehet habzsolni, például a meggyet a fáról.
2020. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!