Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mióta jobban vagyok nem bírok...

Mióta jobban vagyok nem bírok magammal csípős/savanyú téren?

Figyelt kérdés
Szívelégtelenségtől pangott a májam gyomrom egyebek..Na de amikor jobban lettem a kezeléstől egyből rákaptam a csípős és savanyú ízekre,citrom magában,a vegyes vágottra/savanyú káposztára citromot facsarni,zöld hegyes paprika magában,alma és chilli paprika leve.Igazából minden savanyú meg csípős dolognak megiszom a levét,jobb mint ha édességet nassolnék.Egyszerűen ráfüggtem!
2019. ápr. 12. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok betelni az ízekkel amiket eddig kihánytam és folyton éhségérzetem van hiába telt el a gyomrom a számban érzem.
2019. ápr. 12. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
És ezzel mi a gond?
2019. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értek mi a kérdés.
2019. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem is fogod.
2019. ápr. 13. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
a savanyú/fermentált cuccokat eheted látástól vakulásig, a citromtól sem lesz bajod, a csipősség meg illúzió, ott is a paprika a lényeg
2019. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja kihagytam: vitaminok, aminó savak, bélflórának ezek csak jót tesznek

kovászos uborkát is egyél

:D

2019. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!