Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gluténérzékenyként felelőtlens...

Gluténérzékenyként felelőtlenség nem betartani a diétát?

Figyelt kérdés

Néha becsúszik ez az. Egyszerűen megkívánom azt a sok finom ételt.

Mostanában nagyon remeg a kezem és görcsöl a fejem, lehet emiatt? Kávèfüggő is vagyok.


2019. ápr. 22. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ugy tudom, barmikor lehet belole komolyabb baj, akkor is, ha csak egy fel szelet kiflit eszik meg az ember. Legalabbis hugomnak ezt mondta az orvos, de ketlem amugy, hogy o se eszik neha valami glutenosat, szerintem csak titkolja. Mindenesetre en nem szorakoznek, ha tenyleg veszelyes lehet.
2019. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A migrén az egyik gyakori tünet, ami a be nem tartással párosul. Rengetek problémát fog okozni a késöbbiekben, ha kíváncsi vagy rá, írd be google-be, ninc skedem leírni ugyanazt, amit 2 mp megkeresni
2019. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha többé nem csinálok ilyet?
2019. ápr. 22. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

erre azért nem lehet egyértelmű választ adni, mert nem tudjuk, milyen mértékű a intoleranciád.


Nekem gyengén pozitív lett gluténra, élesztőre, de különösebb dolog nem történik, ha eszek lisztes kaját, de érzem, h nem tesz jót, kavarog a gyomrom stb.

Ezzel szemben anyám munkatársának gyereke annyira érzékeny rá, hogy még zabtól is intenzív tünetei lesznek, pedig az csak szennyeződhet gluténnal.


a tüneteid meg a kávétól is lehetnek, de a gluténtól is.

2019. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!