Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért pörgök, ha nem eszem,...

Miért pörgök, ha nem eszem, és miért álmosodom el, ha igen?

Figyelt kérdés
Nem a tipikus kajakómáról beszélek, hanem már egész kevés mennyiségtől is fáradtnak érzem magam, miután megettem. (Azt hiszem, az teljesen mindegy, hogy mi volt az az étel, amit megettem.) Amíg nem eszem, vagy amíg éhes vagyok, kimondottam pörgök. Ez eléggé idegesítő, mert éhesnek lenni se jó, de kókadtnak lenni se jó. Mi okozza ezt?
2019. ápr. 22. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért álmosodsz el,mert ezt úgy hívják,hogy kaja kóma. A másikat nem tudom,hogy miért van.
2019. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem normális kevés kajától is fáradtabbnak lenni, mint evés előtt. Pláne, hogy elvileg az étel kéne hogy energiát adjon.
2019. ápr. 22. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha, ezt a semmitmondó választ el ne hidd.

Még jó, hogy te is sejted, hogy nem ilyen egyszerű.

Éveken át ezt mondogattam, hogy csak kajakóma. Míg ki nem derültek az epeköveim.

Szóval lehet epeprobléma, de ez csak egy a sok közül.

A cukornak is köze lehet hozzá, így akár cukorbetegség tünete is lehet.

Rengeteg gyomor-bélrendszeri probléma lehet.


Első körben egy belgyógyászati szakrendelésre kell elmenned, majd ott elmondod ezeket, és ha szükséges, továbbküldenek. Szerintem egy vérvétel alap, de majd ott megmondják a továbbiakat.

Nem szabad az egészségünket félvállról venni, és legyinteni, hogy áh, ez csak kajakóma...

2019. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy, mit eszel, csak még nem jöttél rá, mi jó neked és mi nem. Régebben én is minden evés után álmos voltam, ha teleettem magam, ha nem. Ha valamit nehezen tudsz megemészteni vagy rossz az emésztésed, akkor evés után kevés lesz az energiád, mert a tested jó ideig az emésztéssel van elfoglalva. Szerencsére ezen lehet javítani, csak rá kell jönnöd, mi okozza a problémát.
2019. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!